05.02.2016 завершена робота з визначення рівня сформованності емоційно-вольової сфери дітей 4-5 років.

Шановні батьки! Формування гармонійно-розвинутої особистості починається з дитинства. Одним з головних факторів є розвиток емоційно-вольової сфери дитини, формування найпростіших ціннісних уявлень про те, що таке добро чи зло, радість та сум та ін., виховання у дитини почуттів, вміння їх виражати та розрізняти, як власні так і почуття оточуючих. В кожного з вихованців дитячого закладу ці процеси розвинуті по-різному, тому володіння інформацією, на що необхідно звернути додаткову увагу допоможе гармонійному розвитку саме Вашої дитини. Була проведена діагностика, результати якої будуть корисні кожному. З цього приводу, запрошуємо Вас, шановні батьки, на індивідуальні консультації, де ви зможете отримати інформацію щодо розвитку вашої дитини.

29.01.2016 завершена робота з діагностики рівня психофізичного розвитку дітей 2-6 років. З цього приводу, запрошуємо Вас, шановні батьки, на індивідуальні консультації, де ви зможете отримати інформацію щодо розвитку вашої дитини.

02.12.2015 розпочато роботу з визначення рівня сформованності емоційно-вольової сфери дітей 4-5 років

27.11.2015 завершена робота з діагностики рівня психологічної готовності старших дошкільників до навчання в школі. Одним із факторів успішності навчання в школі є гармонійний розвиток пізнавальних процесів дітей (увага, зорова та слухова пам’ять, довільність, наочно-образне та образно-логічне мислення, зорове та слухове сприймання). В кожного з нас всі процеси розвинуті по-різному, тому при підготовці дитини до школи необхідно спиратися на її сильні сторони та знати над чим ще необхідно попрацювати. Була проведена діагностика, результати якої будуть корисні кожному. З цього приводу, запрошуємо Вас, шановні батьки, на індивідуальні консультації, де ви зможете отримати інформацію щодо розвитку вашої дитини.

02.11.2015 завершена робота з діагностики рівня адаптованості дітей до дошкільного закладу. Запрошуємо батьків на індивідуальні консультації за результатами діагностики, згідно графіку консультацій для батьків!

05.10.2015 розпочата робота з діагностики рівня психофізичного розвитку дітей 2-6 років

18.09.2015 розпочата робота з діагностики рівня психологічної готовності старших дошкільників до навчання в школі

02.09.2015 розпочата робота з діагностики рівня адаптованості дітей до дошкільного закладу