За даними Ради Європи майже кожна п'ята дитина стає жертвою сексуального насильства, у тому числі сексуального розбещення.

Ця книжка для читання на ніч пояснює дітям правило «Тут мене не торкайся». Ви можете прочитати її своїм дітям, щоб навчити їх того, які торкання є дозволеними, а які - ні. Якщо ви бажаєте отримати більше інформації за цією темою, зайдіть, будь ласка, на www.underwearrule.org (англійською), або http://www.childfund.org.ua/campaigns (українською).

Публікація розроблена Радою Європи в рамках кампанії «Один із п‘яти» та надрукована в рамках проекту «Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей у Східній та Центральній Європі», що впроваджується Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з Nobody's Children Foundation (Польща) за фінансової підтримки OAK Foundation.


З брошурою для батьків «Навчіть свою дитину правила «Тут мене не торкайся»» і книгою "Кіко та рука" ви можете ознайомитися нижче у вкладеннях. Тематичний мультфільм про Кіко та інші матеріали знаходяться на вищезазначених сайтах.

/Files/images/Кіко та рука.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.