/Files/images/Банер 1212 (1).gif

/Files/images/IMG_20210820_101927.jpg

Дитячий садок - дім радості для діток! Це милі, добрі, розумні, веселі, гомінкі, чудові, неповторні діти. Все, що ми робимо в нашому дитячому садку – ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і гармонійно розвивались.

Це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі і ми за це їм дуже вдячні.

Це співробітники. Найбільш працелюбні, творчі, всевміючі, які хвилюються за малят всією душею, люблячі дітей люди.

Це сім’я. І, як в будь-якій дружній сім’ї, у нас є свої традиції.

Це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, виховання, навчання та оздоровлення. Жодна система не використовує стільки функцій одночасно.

/Files/images/012.jpg

Список телефонів педагогічних працівників,до яких можна звернутися за невідкладною допомогоюв складних і кризових життєвих ситуаціях, захисту прав та інтересів дитини

З 24 лютого 2022 року в закладі призупинено освітній процес внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення в Україні воєнного стану згідно з Указом Презедента України від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", з метою збереження життя та здоров'я учасників освітнього процесу.

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_edu_kh_ua_dnz80.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024