www.childfund.org.ua - Всеукраїнська благодійна організація Український фонд «Благополуччя дітей».

Розпочала свою діяльність в 1997 році, за час свого існування ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» стала однією і лідерів у сфері розробки та реалізації інноваційних програм, спрямованих на підвищення виховного потенціалу сім'ї, мобілізацію ресурсів громад задля забезпечення найкращих інтересів дитини.

За роки діяльності Фонд реалізував понад 80 міжнародних проектів, спрямованих на розв'язання соціальних проблем, покращення умов життя дітей, поліпшення якості соціальних послуг дітям та сім'ям шляхом впровадження ефективних, науково-обґрунтованих технологій і підвищення потенціалу громадянського суспільства. В своїй діяльності Фонд завжди враховує принципи та пріоритетні напрями сприяння покращенню здоров'я населення, гендерної рівності.

http://khopmpk.org.ua - ПМПК це психолого-медико-педагогічна консультація.

Підставою для направлення дитини на діагностичне обстеження в ПМПК є насамперед стійка неуспішність у засвоєнні змісту програми загальноосвітнього чи дошкільного навчального закладу, специфічні труднощі в оволодінні навчальним матеріалом, виразне відставання чи відхилення від норми у розумовому, мовленнєвому розвитку, порушення поведінки.Ознайомившись із особливостями розвитку дитини та результатами обстеження, консультанти приймають колегіальне рішення та надають батькам витяги з рекомендаціями щодо вибору можливої програми виховання та корекційного навчання, у тому числі інклюзивного (інтегрованого), у поєднанні з реабілітаційними заходами, соціальною адаптацією й інтеграцією в суспільне життя дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Своєчасне звернення до психолого-медико-педагогічної консультації, дає можливість скористатися перевагами раннього втручання, попереджати вторинні ускладнення у розвитку, труднощі у подальшому житті дитини. Тісна взаємодія консультантів, батьків, педагогічних працівників допоможе визначити та розкрити потенціал дитини, знайти її місце у суспільстві, відчути себе потрібною, а значить — щасливою людиною.

Лист МОН України щодо захисту дітей від усіх форм насильства, образ, недбалого та жорстокого поводження

Вкладення