Методична скарбничка /Files/images/1022_babochkiz_narod_ru.gif

/Files/images/metod_kabinet.png

Завдання методичної служби закладу:

це надання реальної, дієвої допомоги вихователям у процесі розвитку їхньої майстерності, як професійних знань, умінь і навичок.
В дошкільному закладі створені належні умови для розвитку професійної майстерності педагогів, розкриття їх творчого потенціалу. Цьому сприяє організована методична робота і наявний в колективі емоційно – позитивний мікроклімат, висока культура спілкування співробітників.
Організаційним центром методичної роботи з педагогічними працівниками є методичний кабінет.

Це живий організм, де народжуються ідеї, розвиваються педагогічні обдарування. Тут проводяться методичні години, обмін досвідом, семінари, педагогічні читання, виставки науково-методичної літератури, тематичні виставки, консультування та інші методичні заходи з педагогами, батьками та дітьми. В роботі дошкільного закладу впроваджуються в практику інноваційні технології.

Кожна дитина по–своєму неповторна. Вона приходить у цей світ, щоб творити своє життя. Скільки дітей – стільки й здібностей. Завдання вихователів нашого закладу: в кожній дитині знайти ту краплинку обдарованості, що притаманна їй і розвинути її в море таланту.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.