/Files/images/вчимося жити разом.jpg /Files/images/1022_babochkiz_narod_ru.gif

Дитячий садок № 80 бере участь у реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом", яка реалізується з Громадською організацією Дитячий фонд "Здоров'я через освіту" спільно з Європейським Союзом та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу "Діти світу". Лист Міністерства освіти і науки України від 22.08.2016 №2 / 2-14-1605-16 "Про реалізацію проекту "Вчимося жити разом" у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах в 2016 році"Основною метою проекту є сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей і підлітків у приймаючих громадах навколо зони конфлікту на сході України через розвиток життєвих навичок і надання психологічної та соціальної підтримки дітям, що постраждали в результаті конфлікту в Україні. В рамках проекту педагогічні працівники за допомогою інноваційних методик будуть створювати сприятливу психологічну атмосферу і розвивати у вихованців життєві навички, які підвищують у дітей стійкість у складних життєвих обставинах, що сприяють їх адаптації в нових навчальних закладах.

Фото галерея про виконання проекту "ВЧИМОСЯ ЖИТИ РАЗОМ"

/Files/images/Sotsdoslidzhennya.jpg

Реалізація проекту: пройшли заняття у середніх групах, група №5 "Ромашка" провела вихователь Горлова Т.В. група № 9 "Капітошка" провела вихователь Проценко О.А.група №11 "Сонечко" провела вихователь Дзюбаненко Г.В. За темами: "Ввічливі слова творять дива", "Дружні діти мов квіти", "Разом об'єднатися - веселіше гратися".

В старших групах, група №12 "Веселка" провела вихователь Хіль В.В.28 група №10 "Усмішка" провела вихователь Щербакова В.І., група №2 "Колобок" провела вихователь Скуратова Т.І. За темами: "Діти ввічливі та чемні всім навколишнім приємні", "Міст миру", "Всім допомагати - вірних друзів мати".

В грудні 2016 року - пройшли заняття в середніх групах за темою: "Дерево добра". В старших групах пройшли заняття за темою: "Кожна дитина - як у намисті перлина".

Ресурсні портали проекту: /Files/images/84ad833041_750crop.jpg

www.autta.org.ua - Портал превентивної освіти; матеріали за проектом (програми розвитку, методичні посібники та додаткові матеріали)

www.helte.org.ua - Дитячий фонд "Здоров'я через освіту"

www.wordshelp.com.ua - Всеукраїнська акція "Слова допомагають" і цей сайт - це своєрідна підказка дорослим, як поводити себе з такими дітьми та які їм слова говорити. Адже для того, щоб допомогти, часом потрібно так мало: просто сказати щось тепле. Саме тому на цьому сайті ми збираємо слова підтримки, щоб дітки знову почали з надією дивитися в майбутнє. А відео з історіями про ведмедика, які можна переглянути тут, допоможуть більше дізнатися про особливості переживання стресу.Якщо ви бачите його ознаки у знайомій вам дитині, спробуйте використати силу слова та здобутих знань. За потреби, також ви можете зв'язатися зі спеціалістами гарячої лінії.

Дата останньої зміни 27 Березня 2024